Firma

Firma działa na rynku usług od 2000 roku. Od początku swojej działalności jesteśmy nastawieni na profesjonalny serwis urządzeń biurowych: drukarki, plotery, kopiarki, niszczarki, skanery i drukarki do etykiet.

Swoją działalność prowadzimy nie tylko na terenie miasta Rzeszowa, ale również całego Podkarpacia. Naszymi Klientami są zarówno firmy, instytucje, urzędy państwowe jak i osoby indywidualne. Ponad 20 lat działalności świadczy o satysfakcji Klienta ze standardu obsługi, jaki wypracowaliśmy.

Serwis

Zapewniamy profesjonalny serwis sprzętu takich marek jak: HP, OKI, Epson, Canon, Lexmark, Konica Minolta, Nashuatec, Olivetti, Seikosha, Brother, Kyocera, Samsung, Panasonic, Xerox, Printronix, Genicom, Toshiba, i innych.

W części do napraw urządzeń, zaopatrujemy się we własnym zakresie, co daje nam całkowitą niezależność wobec lokalnych dostawców. Wpływa to znacząco na skrócenie czasu naprawy oraz cenę. Posiadamy bazę sprzętu zastępczego udostępnianego na czas naprawy. Świadczymy usługi w miejscu instalacji sprzętu oraz w punkcie serwisowym.

Problem ze sprzętem?
Najpierw skorzystaj z naszego poradnika i sprawdź, czy problemu nie usuniesz we własnym zakresie. Jeśli nie poradzisz sobie, skontaktuj się z nami.